Witamy na naszej stronie.

Echo-Fon-System jest firmą świadczącą usługi w zakresie kompleksowej organizacji, obsługi i promocji przygotowywanych przedsięwzięć przede wszystkim różnego rodzaju imprez kulturalnych.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym i kompetentnymi pracownikami co gwarantuje fachowość i profesjonalizm usług. Dowodem tego są licznie zrealizowane bądź współrealizowane imprezy m.in. Samochodowy Rajd Podkarpacki Eliminacje do Mistrzostw Polski, CARAUDIO Eliminacje do Mistrzostw Polski, pikniki rodzinne, Tour De Pologne, promocyjne imprezy dla Gazety Wyborczej, Radia Res, Radia Puls i Radia Rzeszów.

Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu dużych przedsięwzięć pozwala wierzyć, że posiadamy wszelkie atuty, by podjąć każde wyzwanie. Nasza siła tkwi w profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego realizowanego pomysłu, doskonałym rozeznaniu w każdej z dziedzin naszej działalności oraz zaufaniu jakie przez lata zdobyliśmy u naszych klientów. Zapraszamy wszystkich do współpracy z nami. Nie czekaj dołącz do grona klientów zadowolonych z naszych usług.