Sceny

Posiadamy 4 profesjonalne, przenośne sceny estradowe wraz zadaszeniem, których wielkość i wysokość można dostosować do potrzeb organizowanej imprezy plenerowej bądź halowej.


Duża Scena


Dach wznoszony do góry za pomocą wyciągarek. Konstrukcja aluminiowa firmy Lumex.
Wymiary:
- wysokość do szczytu dachu 8,5 m,
- szerokość 11 x 11 m (część widowiskowa)

Podłoga sceniczna firmy Nivtec Flexibel pokryta płytą antypoślizgową, składana z elementów o wysokości od 1,3 m do 1,6 m, które łącznie tworzą część widowiskową o wymiarach 10 x 10m. Scena posiada również tylną i boczne ścianki wykonaną z czarnego poliestrowego materiału zabezpieczającego artystów przed zacinającym deszczem.
Średnia Scena


Dach wznoszony do góry za pomocą wyciągarek.
Wymiary:
- wysokość do szczytu dachu 5 m,
- szerokość 8,4 x 6,4 m (część widowiskowa)

Podłoga sceniczna firmy Nivtec Flexibel pokryta płytą antypoślizgową, składana z elementów o wysokości od 92 cm do 1,5 m, które łącznie tworzą część widowiskową o wymiarach 8 x 6m. Scena posiada również tylną ściankę wykonaną z czarnego poliestrowego materiału zabezpieczającego artystów przed zacinającym deszczem.

Mała Scena


Dach wznoszony do góry za pomocą wyciągarek.
Wymiary:
- wysokość do szczytu dachu 4,20 m,
- szerokość 6 x 6 m (część widowiskowa)

Podłoga sceniczna firmy Nivtec Flexibel pokryta płytą antypoślizgową, składana z elementów o wysokości od 92 cm do 1,5 m, które łącznie tworzą część widowiskową o wymiarach 6 x 6m. Scena posiada również tylną ściankę wykonaną z poliestrowej siatki o bardzo drobnych oczkach zabezpieczającą artystów przed zacinającym deszczem.